Nutella-Palooza: festiwal dla miłośników Nutelli

Mieszkańcy Australii postanowili przenieść miłość do Nutelli na wyższy level. Widocznie samo uwielbienie powszechnie znanego kremu czekoladowego to za mało. Grono osób, zamieszkujących południowe wybrzeże Australii, wpadło na pomysł stworzenia festiwalu dedykowanego Nutelli. To oczywiste, że nie wystarczy jej kochać – trzeba tę miłość hucznie uczcić!

Organizator tego przedsięwzięcia, Tash Weggery, w rozmowie z BuzzFeed Life uzasadnił to wydarzenie chęcią szerzenia radości wśród ludzi. „My po prostu kochamy Nutellę. Nie mogliśmy znaleźć podobnego wydarzenia nigdzie indziej, więc postanowiliśmy sami je stworzyć” – wspomina Tash Weggery.

Na Facebooku w wydarzeniu potwierdziło już swój udział ponad 11 tysięcy osób. Jeśli tyle z nich ma zamiar się rzeczywiście pojawić, to organizatorzy już powinni zająć się sprowadzaniem ogromnych ilości Nutelli. Niech nikomu się nie wydaje, że zabawa będzie polegała na jedzeniu kremu prosto ze słoika. W ten sposób możemy sobie czynić w domu pod kołdrą z włączonym Netlixem i drugą połówką u boku (albo i bez niej). Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie dobrej muzyki, kompilacji różnych smakołyków z Nutellą oraz pokazów kulinarnych.

52f1615e697ab040c600fae0._w.540_s.fit_

Na przełamanie smaku, bo jak wiadomo „co za dużo to nie zdrowo”, będzie można również skosztować regionalnych przysmaków popularnych wśród osób zamieszkałych w Adelaide. Sponsorem imprezy jest Splash Adelaide, organizator licznych eventów zgłaszanych przez mieszkańców.

Czy to nie wspaniałe zebrać tylu ludzi kochających Nutellę w jednym miejscu? My jesteśmy na tak! Jeśli kochacie Nutellę tak jak ona kocha was, zabierajcie znajomych i przybywajcie hucznie na to wydarzenie, które odbędzie się 9 kwietnia w parku Bonython (nie gdzie indziej jak w Australii). My już kupujemy bilet!

nutella-meme-generator-never-mind-i-ll-find-someone-like-you-6b9950

gifcio

Więcej informacji na nutella-palooza.com.

tekst | Kasia Sinet

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News