Nudny wieczór? Pooglądajcie nocne życie zwierzaków!

Czarno-białe zdjęcie z szopem

Transmisje na żywo z kamer ukrytych w lasach są bardzo ważne do badań i przeważnie są bardzo nudne, ale czasami można zobaczyć cudowne sytuacje. Dlatego dzisiaj zebraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia włochatych gagatków!

Biegając rano w lesie czy chodząc na jesiennym spacerze w lesie, czasami marzymy, aby spotkać futrzaste zwierzaki, lecz takie przypadki rzadko się zdarzają. Za dnia jak już się uda, to zazwyczaj spotykamy dziki czy sarne, chyba że mrówki i komary się liczą (można też wspomnieć o ptakach, jeżeli ktoś mieszka przy lesie). Co innego dopiero można zobaczyć na kamerach, gdzie można zobaczyć kompletnie inną stronę naszych ulubieńców. Imprezy szopów, wybiegi modowe jeleni czy nielegalne wyścigi dzików to tylko kilka zdjęć z naszej galerii!

Jeżeli sami jesteście zainteresowani szukaniem takich zdjęć lub oglądaniem transmisji to idealną stroną do tego jest: WorldCam.com.

Zobacz również: Zwierzęta mówią niemiłe rzeczy

Zwierzęta nocą w lesie  Zwierzęta nocą w lesie Zwierzęta nocą w lesie Sarna nocą w lesie Sarna nocą w lesie Dwa rysie nocą w lesie Niedźwiedź w lesie Wilki wyące do księżyca nocą w lesie Zwierzęta nocą w lesie Sarna i sowa nocą w lesie Sarna nocą w lesie Sarny nocą w lesie Żdjecięprzedstawiające zwierzaki nocą

Tekst: Olek Lipski

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News