Nowy trend wśród celebrytów przyprawia fanów o nudności

Zdjęcie przedstawia Chrissy Teigen I Kim Kardashian z realistycznymi modyfikacjami na szyi i klatce piersiowej

Jeżeli śledzicie na Instagramie Kim Kardashian lub Chrissy Teigen, na pewno zauważyliście dziwaczne posty z odstraszającymi modyfikacjami ciała. Nie są one przypadkowe, gwiazdy tymczasowo modyfikują swoje ciała z tego samego powodu.

Po dziwacznych trendach jak plecione brwi, czy falowane usta, niewiele może nas zdziwić w świecie mody. A co jeśli? Co, jeżeli w przyszłości będziemy mogli modyfikować nasze ciała tak łatwo, jak dziś nakładamy make-up?

Chrissy Teigen z realistycznymi, cielistymi skrzydłami na klatce piersiowej

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

A. Human, to wydarzenie teatralne stworzone przez 48-letniego Simona Hucka, którego nowojorska premiera odbędzie się już 5 września. Widowisko będzie poruszało się wokół modyfikacji ciała i ich przyszłości. Gwiazdy pozujące z szokującymi akcesoriami są częścią kampanii reklamowej widowiska.

Modelka z Niebieskimi rogami doczepionymi do ramion

Nie chcieliśmy bazować żadnej z naszych modyfikacji wokół istniejących w społeczeństwie kompleksów – powiedział Simon Huck. A. Human polega na wolności poznawania tego świata i życia w tym świecie w dowolny sposób.

Mężczyzna z dziwnym naszyjnikiem cielistym z kryształów

Podczas spektaklu widzowie będą mogli przyodziać looki prosto z science fiction, w tym szpilki z implantów w kształcie muszli, czy realistyczne serca. W trakcie internetowego sporu o tym, czy rezultat tych przemian jest odrzucający, czy nie, twórca spektaklu podkreśla pozytywny wydźwięk wydarzenia. Kiedy myślisz o przyszłości, zapewne myślisz o mrocznym, dystopijnym świecie. Nie chciałem stworzyć utopijnego świata, ale zdecydowanie chciałem stworzyć świat optymistyczny lub absolutnie neutralny.

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News