Nowy teledysk The Rolling Stones należy do Kristen Stewart

Dziewczyna w białej bluzce w okularach w aucie

Słynne logo Rolling Stonesów w postaci wystawionego języka kojarzy chyba każdy, nawet jeżeli nie należy do grona ich wiernych fanów. W nowym teledysku zespołu swój język wystawia Kristen Stewart. Co więcej, maluje go na niebiesko. Zobaczcie! 

Weterani rocka nagrali swój najnowszy album Blue & Lonesome zaledwie w trzy dni, ale płyta jest wynikiem doświadczeń uzbieranych w trakcie całego życia członków zespołu.  Znalazły się na niej piosenki stanowiące klasykę „czarnego grania”, a cały krążek to powrót do korzeni zespołu, hołdującemu pasji do bluesa.

Singiel zatytułowany Ride ‘Em On Down to cover utworu Eddie’go Taylora, pochodzącego z 1955 roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Najnowszy teledysk Stonesów skradła Kristen Stewart, odgrywająca w nim główną rolę. Aktorka przemierza Los Angeles w starym Mustangu, wije się na stacji benzynowej i unika zderzenia z zebrą. Jest charakterna, niegrzeczna i zmysłowa w najlepszym stylu.

Aktorka już nie raz udowodniła, że nie zamierza pozostać kojarzona z młodzieżowym, filmowym hitem,  od którego zaczęła się jej kariera. Stonesi również dowiedli, że nie zamierzają schodzić jeszcze z piedestału, a ich sędziwy wiek zdaje się nie mieć znaczenia. No może poza tym, że jak na starszych panów przystało, odwołują się do klasyki.

Sam pomysł na teledysk, podobnie jak stylizacja Kristen, jest dość prosty, ale w prostocie siła. Mniej znaczy więcej, dlatego nie sposób oderwać wzroku od tego obrazu.

Tekst: Katarzyna Plencler

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News