Nowy serwis muzyczny Jaya Z

Czy „Spotify” może czuć się zagrożony? Do gry wchodzi „Tidal”- nowy serwis muzyczny Jaya Z. Wspierają go największe gwiazdy światowej muzyki, między innymi: Madonna, Beyoncé, Rihanna, Nicki Minaj, Alicia Keys, Kanye West i Usher.

Na portalu nie będzie reklam, ale za jego używanie będziemy musieli zapłacić. 9.99$ miesięcznie za wersję podstawową i 19.99$ za rozbudowaną. Użytkownicy będą mieli w zamian dostęp do 25 milionów utworów i 75 tysięcy klipów muzycznych.

To pierwszy serwis tego typu, którego właścicielem jest artysta. Dlaczego korzystanie z niego będzie płatne? Powód jest prosty: ma to być miejsce z korzyścią nie tylko dla słuchaczy, ale również dla artystów, którzy są autorami udostępnianych plików i najzwyczajniej w świecie chcą na nich zarabiać.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Swoje utwory ze „Spotify” usunęła niedawno Taylor Swift. Czy teraz, gdy powstał bardziej korzystny dla artystów portal, zrobią to kolejne gwiazdy muzyki?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News