Nowy klip Florence + The Machine

Zespół wydał kolejny klip z nadchodzącego albumu ‘How Big How Blue How Beautiful’. Seria video została zapoczątkowana teledyskiem do  „What Kind Of Man”. Teraz przyszedł czas na następny utwór z nowego albumu – „St Jude”.

Vincent Haycock- reżyser teledysku tłumaczy, że “What Kind Of Man” miało ustanowić ton, ukazać schemat, choreografię i styl tego co jeszcze się pojawi. Oczywiście opowiada o związku, ale jednocześnie o podróży Florence w naszej wersji Boskiej Komedii. Zatem pierwsze obrazy przedstawiają wizję “piekła”. Nakręciliśmy więcej narracji jednak nie wydało się właściwe ukazanie wszystkiego od razu. To pierwszy z wielu klipów, które zaprezentują świat, który stworzyliśmy, nie chcieliśmy zatem zakończyć na pierwszym teledysku”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mówiąc o tym, czego jeszcze możemy się spodziewać Vince dodaje “Nie chcę niczego zdradzać, ale powiem tylko, że przy tym albumie przyjemnie tworzy się teledyski. Ma duży zakres różnorodnych utworów – niektóre są wolne i emocjonalne, inne wzniosłe i dojrzałe. Moim celem było stworzenie teledysków, które współgrają z muzyką i prowadzą nas przez kolejne rozdziały odysei How Big, How Blue, How Beautiful.”

Na nową płytę Florence + The Machine  składa się 11 utworów, które powstały w większości w ubiegłym roku przy współpracy z takimi muzykami jak Paul Epworth, Kid Harpoon i John Hill. “To dosyć przerażające, bo w ten sposób za niczym się nie chowam, ale czułam, że tak ma być” – mówi o „How Big, How Blue, How Beautiful” Florence.

Nad produkcją czuwał Markus Dravs odpowiedzialny poprzednio m.in. za płyty Arcade Fire czy Björk i brzmieniowo płyta jest zdecydowanie powrotem do żywego, miejscami nawet rockowego grania.  „Marcus pracował z Björk przy Homogenic, która jest dla mnie bardzo ważną płytą. Czułam, że znaleźliśmy równowagę pomiędzy żywym graniem, a elektroniką łącząc te dwa światy. Chciałam stworzyć potężne brzmienie, które byłoby jednocześnie delikatne.”– opowiada o współpracy z Dravsem Florence.

Premiera albumu już 01.06.2015 r.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News