Nowy film Wesa Andersona coraz bliżej: kolejny zwiastun „Wyspy Psów”

Nowy film Wesa Andersona zbliża się do nas wielkimi krokami. Niedawno, w sieci pojawił się kolejny klip zapowiadający tę nową, poklatkową produkcję uwielbianego przez nas wszystkich reżysera.

Ten, kto nie jest podekscytowany nowym filmem Wesa Andersona, proszony jest o opuszczenie tego artykuły. Nie no, możecie zostać. To Wasza ostatnia szansa na ekscytację. Jak wszystkie znaki na niebie i ziemi zapowiadają film Wyspa Psów, będzie łączył w sobie wszystko, za co kochamy jego reżysera – od obsady, przez fabułę, po muzykę!

Wyspa Psów została po raz pierwszy wyświetlona podczas Berlin Film Festival. Film swoją oficjalną polską premierę będzie miał prawdopodobnie 20 kwietnia. O filmie więcej napisaliśmy kilka miesięcy temu, także niewtajemniczonych w fabułę zapraszamy tutaj: Wes Anderson wraca do animacji poklatkowej: trailer „Isle of Dogs”.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News