Nowy album Prince’a? The Prince Estate i Tidal potwierdzają!

Portret mężczyzny w kapeluszu i marynarce

The Prince Estate oraz globalna platforma muzyczno-rozrywkowa TIDAL potwierdzili wydanie wyczekiwanego albumu Prince’a z niepublikowanym do tej pory materiałem. Kto, tak jak my, nie może się doczekać?

Utwory, które ukażą się na płycie zostaną wyselekcjonowane przez The Prince Estate oraz samego Jay-Z. Potwierdzenie wydawnictwa kończy jednocześnie spory prawne między The Prince Estate oraz TIDAL dotyczące niewydanego wcześniej albumu artysty.

Płyta przez pierwsze 14 dni będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem serwisu streamingowego TIDAL. Użytkownicy usługi będą mogli bezpłatnie pobrać materiał przez 7 dni po premierze.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Będzie to kontynuacja współpracy Prince’a z TIDAL, której owocem był m.in. ekskluzywny debiut HITnRUN Phase One i HITnRUN Phase Two. Krążek w formie fizycznej ukaże się nakładem The Prince Estate po wyłącznej premierze cyfrowej na TIDAL. Nie możemy się doczekać i czekamy na więcej informacji!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News