Nowojorskie metro w hołdzie dla Davida Bowiego

Portret Davida Bowiego na nowojorskiej stacji metra

Spotify połączyło siły z Brooklyn Museum, tworząc jedyną w swoim rodzaju instalację artystyczną, która ma być hołdem dla niekwestionowanej ikony muzyki – Davida Bowiego.

Nowojorska stacja Broadway-Lafayette przeżyła makeover w stylu Bowiego. Na ścianach, schodach i innych fragmentach stacji znajdziemy olbrzymie portrety artysty, cytaty, a także prace namalowane przez fanów.

Instalacja jest częścią wystawy poświęconej Davidowi w Brooklyn Museum, gdzie można znaleźć ponad 400 przedmiotów związanych z artystą: kostiumy, płyty, zdjęcia, czy nawet odręczne notatki z fragmentami tekstów.

Dodatkową atrakcją instalacji jest limitowana edycja przepustek do metra z wizerunkiem Bowiego. Odmienioną stację metra będzie można oglądać do 13 maja, więc jeśli macie w planach wizytę w NYC, wiecie już, gdzie musicie wpaść!

Karty wstępu do metra z wizerunkiem Davida Bowiego Tabliczka z informacjami na temat Davida Bowiego Portret Davida Bowiego na nowojorskiej stacji metra Obraz przedstawiający Davida Bowiego na stacji metra Schody metra, na których uwiecznione zostały teksty piosenek Bowiego Stacja metra z portretem Davida Bowiego Trzy zdjęcia Davida Bowiego na białej ścianie metra Mapa przedstawiająca nowojorską okolicę Davida Bowiego Cień Davida Bowiego na ścianie i napis BOWIE IS HERE

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News