Nowojorczycy pozują ze swoimi rowerami

Fotografowie miewają różne pomysły, od tych najnormalniejszych do całkowicie szalonych i niezrozumiałych. Nie powinno was zatem dziwić, że w mieście, w którym największą popularnością cieszą się rowery, Sam Polcer postanowił uwiecznić ludzi i ich dwa koła.

Zapewne nigdy wcześniej byśmy nie pomyśleli, że w Nowym Jorku możemy znaleźć tylu fanów sportu. To ogromne miasto kojarzy się przede wszystkim z kilometrowymi korkami i żółtymi taksówkami. Okazuje się jednak, że najpopularniejszym środkiem transportu jest właśnie rower i posiada go niemalże każdy nowojorczyk.

Sfotografował to Polcer, a swój projekt nazwał “Preferred Mode”. Zawiera w nim zdjęcia ludzi z ich rowerami, na których każdy wyróżnia się swoim własnym stylem ubioru i charakterem. Znajdziemy tam wszystko, od faceta bez koszulki, po takiego ze skórzaną kurtką i gromadką psów. Kolekcja fotografa zawiera w sobie mnóstwo indywidualnych jednostek z Nowego Jorku, a zdjęcia Sama zostały docenione i opublikowane w książce zatytułowanej “New York Bike Style”. Sam autor tłumaczy swój pomysł tym, że kiedy odkryjesz czym jest jazda na rowerze w tym wielkim i przepełnionym mieście, nie będziesz się w stanie od tego oderwać. Możesz spotkać na swojej drodze wielu interesujących ludzi, porozmawiać z sąsiadami i trafić do miejsc, o których nie miałeś pojęcia.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

1-13

2-13

3-13

4-12

5-12

6-12

7-11

10-8

11-8

12-7

13-6

14-5

15-3

16-2

17-2

0-9

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News