Nowe miejsce na muzycznej mapie Krakowa: klub Serce ?

Grafika przedstawiająca serce

Tegoroczna jesień w stolicy małopolski rysuje się w wyjątkowo słonecznych barwach. Ze skutecznym lekiem na październikową chandrę i pofestiwalową depresję melduje się bowiem ekipa klubu Serce – nowej, klubowej przestrzeni Krakowa!

Chcemy odczarować mocno hermetyczną i chłodną scenę krakowskiego clubbingu, skupiając się na prawdziwie luźnej, przyjacielskiej atmosferze i naturalnym kontakcie zarówno pomiędzy klubowiczami, jak i na linii artysta – słuchacz. – mówią o idei Serca jego twórcy.

W tym miejscu, wyżej od sztucznego podziału na gatunki muzycznie, ceniony będzie wyczuwalny tylko w powietrzu vibe, a o to zadbają już przede wszystkim czołowi lokalni DJ’e, oraz napięty i eklektyczny program koncertowy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pierwsze bicie krakowskiego Serca usłyszymy już w piątek, 6 października podczas koncertu Bitaminy, który otworzy oficjalnie klub. Sobota będzie należała do lokalnych DJ’ów, którzy wspomagani przez selekcję Kuby Karasia (The Dumplings), wyznaczą pierwsze imprezowe szlaki tej miejscówki. Niedziela rozpocznie się koncertem szykujących się do wydania nowej płyty, chłopaków z KAMP!, a całość zwieńczy długi set weterana polskiej sceny turntablismu – Mr Krime’a.

Mapa przedstawiająca lokalizację klubu Serce

Tak pyszny rozkład jazdy aż prosi się o obecność w podziemiach historycznej kamienicy przy ulicy Krakowskiej 41, bo właśnie tam, w dwóch przestronnych salach będziemy bujać się tej jesieni! Więcej informacji, jak i kolejne ogłoszenia koncertowe znajdziecie na facebookowym profilu klubu: sercekrakow!

6/10/17 – Bitamina / after by AWGS

7/10/17 – Kuba Karaś DJ set / DJ Positive / DJ Dobry Kick

8/10/17 – KAMP! / after by Mr Krime

Grafika przedstawiająca serca

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News