Nowe kolory klasyki!

Classic Leather to synonim klasyki. Zaprojektowany ponad trzy dekady temu najsłynniejszy model Reeboków ciągle jest na topie, nie tylko za sprawą tysięcy wersji i ciekawych kooperacji – podstawowa wersja “Classiców” to wciąż ikona stylu. W nadchodzącym sezonie pojawią się kolejne nowe kolorystki, tym razem utrzymane w tonacji pastelowej.

CL ru

CL z
Historia Classic Leather to historia nowoczesnej mody ulicznej w pigułce. Wszystko zaczęło się w 1983, kiedy pierwsza wersja modelu ujrzała światło dzienne. Niespotykane wcześniej połączenie komfortu i stylu sprawiło, że model błyskawicznie zdobył status produktu kultowego. Dziś, w dwa lata po trzydziestych urodzinach, CL LTHR wciąż jest jednym z najpopularniejszych butów sportowych na świecie. Każdy sezon przynosi nowe, zaskakujące realizacje – od nietypowych połączeń kolorystycznych, przez użycie niezwykłych materiałów, po limitowane edycje będące owocem kooperacji ze sklepami, projektantami i artystami. Jeden z rocznicowych modeli zaprojektował w 2013 roku raper Fisz.
W nadchodzącym wiosenno-letnim sezonie dostępne będą nowe, pastelowe wersje Classic Leather w trzech kolorach: żółtym, fioletowym i różowym. Świeża, wiosenna kolorystyka to nie przypadek – w takiej samej palecie utrzymana jest najnowsza edycja retrofitnessowych Reebok Freestyle Hi. Classic Leather to idealna propozycja na coraz cieplejsze dni – niezakrywające kostki, słynące z wygodnej i wytrzymałej podeszwy buty są bardzo komfortowe, a ponadczasowy design CL LTHR to prawdziwa gwarancja stylu.
Model dostępny jest na wyłączność w sklepach Worldbox.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News