Nowe kino plenerowe na mapie Warszawy: Kino Letnie w Iskrze!

Tłum ludzi siedzących na leżakach

Może od kilku dni pogoda niekoniecznie dopisuje, ale mamy nadzieję, że już wkrótce lato powróci i zostanie z nami przynajmniej do połowy września. A jak lato, to nie tylko imprezy, ale także… kino plenerowe!

ISKRA Pole Mokotowskie we współpracy z FILM FICTION Adrian Pawłowski przygotowała dla Was subiektywny przegląd najciekawszych filmów ostatnich lat. W repertuarze filmy, które zachwycały, frapowały ale tak że te wokół których toczyły się zażarte dyskusje. Wstęp wolny!

Na pierwszy ogień pójdzie film Toma Hoopera: Jak zostać królem? Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po szokującej abdykacji Edwarda VIII książę Albert musi, mimo wielkich oporów, zasiąść na tronie Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest dla niego… problem z wysławianiem się. Jedyną osobą, która może pomóc Jerzemu w odnalezieniu własnego głosu i stawieniu czoła groźbie inwazji hitlerowskiej, okazuje się australijski specjalista o wielce nieortodoksyjnych metodach pracy nad wymową. Wkrótce rodzi się przyjaźń, która odmieni życie dwóch niezwykłych ludzi i zadecyduje o losach największej z wojen.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Więcej szczegółów szukajcie na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1940709282653330/

Plakat Kina Plenerowego Klubu ISKRA

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News