Nowa siłownia McFIT na Mokotowie i dni bezpłatnego treningu

ludzie cwicza na silowni

W sobotę, 18 czerwca 2016 r., zostanie otwarte czwarte studio fitness McFIT w Warszawie. Tak jak w pozostałych lokalizacjach w Polsce, również przy ul. Wołoskiej 16 na ćwiczących czeka bogata oferta treningowa HOME OF FITNESS. Z okazji otwarcia przygotowano wyjątkową atrakcję: od 18 czerwca do 1 lipca zainteresowani mogą wypróbować studio i trenować w nim bezpłatnie i bez zobowiązań tyle razy, ile chcą.

„Otwierając nowe studio, chcemy dać każdemu możliwość jego swobodnego wypróbowania i zapoznania się z różnymi modułami i światami treningu, wchodzącymi w skład koncepcji HOME OF FITNESS. Każdy trenujący znajdzie tutaj coś dla siebie – niezależnie czy preferuje szybkie treningi obwodowe, trening w grupie na zajęciach CYBEROBICS®, czy też chce sobie dać solidny wycisk na treningu funkcjonalnym. Entuzjaści fitnessu znajdą w McFIT wszystko, czego potrzebują” – wyjaśnia Pierre Geisensetter, rzecznik prasowy McFIT.

silownia

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W nowym studiu, stworzonym według koncepcji HOME OF FITNESS, na powierzchni ok. 1 800 m² na ćwiczących czekają różnorodne, innowacyjne możliwości treningu, które zmotywują do pracy nad formą w każdą pogodę. McFIT zapewnia swoim klientom otoczenie treningowe ukierunkowane na ich dobre samopoczucie: design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media, dzięki czemu mogą oni w niepowtarzalny sposób doświadczyć treningu i zanurzyć się w świat sportu.

Znajdziemy tu moduły treningowe, takie jak Express Workout, pozwalający wykonać błyskawiczny trening obwodowy, czy strefa The Cage, gdzie ćwiczący mogą przeprowadzić trening funkcjonalny na niemal wszystkie grupy mięśni. Możliwość zróżnicowanego treningu zapewniają również takie strefy jak Stretching Area, przeznaczona do ćwiczeń rozciągających, Core Workout i Shape It, a także bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio.

siłownia sprzęt

Nowością w McFIT jest CYBEROBICS®. Ten wirtualny trening przyszłości obejmuje różnorodne kursy prowadzone przez najlepszych trenerów z USA w zapierających dech w piersiach sceneriach. Ćwiczący mają do dyspozycji trzy kategorie: Performance, Wellness i Cycling, z których każda zmotywuje ich do maksymalnych osiągnięć zdecydowanie przewyższających możliwości konwencjonalnych zajęć grupowych. Około 30 nowych kursów jest dostępnych codziennie w godz. 6-24, przez 365 dni w roku.

1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiów czynią McFIT numerem 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Hiszpanii, we Włoszech i w Austrii. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację karty członkowskiej – Membercard – w wysokości 90 zł. Karta uprawnia jej posiadacza do treningu we wszystkich studiach w Europie. Studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

4.3/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News