Nowa kampania Balenciagi to ukłon w stronę społeczności LGBTQ+. Zobaczcie różne oblicza paryskiej miłości

Dwie całujące się kobiety

Miłość, temat całkowicie niewyczerpany, którym codziennie jesteśmy bombardowani z każdej strony. Oczywiście z biegiem czasu rodzaje miłości się zmieniają, ale jedno jest pewne: miłość zawsze do nas przemawia!

Dlatego właśnie, kiedy kilka dni temu Balenciaga wypuściła kampanię swojej najnowszej kolekcji jesień/zima 2019, nikogo nie zdziwiło, że jej głównymi bohaterami zostali paryscy kochankowie. Sesja do kampanii została stworzona przez Grega Fincka, który specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej. A Paryż to przecież epicentrum miłości i istna mekka dla kochanków. Klikając strzałkę w bok w poście poniżej, możecie zobaczyć wszystkie zdjęcia z kampanii.

Kampania została poszerzona o krótki film, który pojawił się na YouTubie. Film w reżyserii Eda Fornielesa pokazuje nam z ukrycia historię i intymne momenty par, które wystąpiły w kampanii. To wspaniały ukłon w stronę społeczności LGBTQ+, brawo Balenciaga!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olga Sawczuk

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News