Nostalgia najntinsów: Oryginalne Tamagotchi powróci do sprzedaży

Kobieta trzymająca w dłoniach cztery, elektroniczne zabawki w kształcie jajka

Kto dorastał w latach 90., ten dobrze pamięta małą, jajkowatą zabawkę elektroniczną, dzięki której mogliśmy posiadać dowolne wirtualne zwierzątko. Mamy dobrą wiadomość: Tamagotchi powraca, w starym dobrym stylu!

Firma Bandai Namco wpadła na pomysł przywrócenia najbardziej oldschoolowej zabawki do życia. Pierwsza wznowiona seria pojawiła się na rynku japońskim w kwietniu 2017, a w listopadzie 2017, Tamagotchi powróci do Stanów Zjednoczonych.

Sześć elektronicznych zabawek w kształcie jajka

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czego możemy się spodziewać po tej zabawce teraz, czyli prawie 20 lat od jej premiery? Producent zapowiada, że nowe Tamagotchi będzie o połowę mniejsze od tego, które pamiętamy z lat 90. Naszym zadaniem będzie dbanie o cztery podstawowe potrzeby naszego wirtualnego zwierzątka: jedzenie, komfort, sen i higiena. Bez żadnych dodatkowych gier, co być może jest plusem sytuacji. Cena jednej zabawki nie powinna przekraczać 15 dolarów. To co, kto teraz, zamiast przeglądać w nieskończoność Facebooka i Instagram w pracy, będzie się opiekował wirtualnym zwierzątkiem?

Czytaj również: Co robiliśmy w mediach społecznościowych 10 lat temu?

Elektroniczna zabawka w kształcie jajka

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News