Nostalgia najntinsów: Oryginalne Tamagotchi powróci do sprzedaży

Kobieta trzymająca w dłoniach cztery, elektroniczne zabawki w kształcie jajka

Kto dorastał w latach 90., ten dobrze pamięta małą, jajkowatą zabawkę elektroniczną, dzięki której mogliśmy posiadać dowolne wirtualne zwierzątko. Mamy dobrą wiadomość: Tamagotchi powraca, w starym dobrym stylu!

Firma Bandai Namco wpadła na pomysł przywrócenia najbardziej oldschoolowej zabawki do życia. Pierwsza wznowiona seria pojawiła się na rynku japońskim w kwietniu 2017, a w listopadzie 2017, Tamagotchi powróci do Stanów Zjednoczonych.

Sześć elektronicznych zabawek w kształcie jajka

Czego możemy się spodziewać po tej zabawce teraz, czyli prawie 20 lat od jej premiery? Producent zapowiada, że nowe Tamagotchi będzie o połowę mniejsze od tego, które pamiętamy z lat 90. Naszym zadaniem będzie dbanie o cztery podstawowe potrzeby naszego wirtualnego zwierzątka: jedzenie, komfort, sen i higiena. Bez żadnych dodatkowych gier, co być może jest plusem sytuacji. Cena jednej zabawki nie powinna przekraczać 15 dolarów. To co, kto teraz, zamiast przeglądać w nieskończoność Facebooka i Instagram w pracy, będzie się opiekował wirtualnym zwierzątkiem?

Czytaj również: Co robiliśmy w mediach społecznościowych 10 lat temu?

Elektroniczna zabawka w kształcie jajka

Tekst: Klarysa Marczak

Komentarze
Rate this post