Normalnie czy modnie?

Ostatnio zrobiło się bardzo głośno na temat Lubersexuality, tj. „nowego” stylu, który w zasadzie istniał już od paru ładnych lat, choć był mało zauważany. Z czasem coraz więcej facetów przestawało się golić, zaczęło nosić ciężkie buty i udawać drwali, chociaż prawdopodobnie nie wiedzą nawet jak wygląda siekiera. Pytanie brzmi czy ci wszyscy panowie z długimi brodami, do których wzdychają panny i panicze to tylko przebierańcy, czy faktycznie mentalni drwale, którzy umiłowali wolność i dzikość?

‘Drwaloseksualny’ to z założenia trend stricte modowy, a styl życia jaki przyjmują obecnie kolesie na całym świecie. Kilkudniowy zarost, kraciaste koszule i życie z daleka od korpo, to tylko kilka elementów, które charakteryzują przedstawicieli lubersexuality.

Panowie, którzy noszą takie ubrania od dawna (nie zmieniają ich co sezon bo sieciówki mają już inne modele na witrynach), mogą czuć się teraz zagrożeni. Kiedyś to był ich styl, jednak wszystko zniszczyła nowa moda. Zastanawiające jest, co tak naprawdę dzieje się na polskich ulicach. Czy faktycznie panowie biegający w grubych swetrach i z zarostem na twarzy wyglądają tak, bo pragną poczuć zew wolności czy to tylko puste powielanie trendu, który zniknie z następnym sezonem…

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

2 (5)

tumblr_nfii3yTlII1r9ev56o1_500

tumblr_nfk54fsPmF1teznp9o1_1280

1 (5)

tumblr_nf1hkzW4YO1u3ccc1o1_400

tekst | Paweł Taranowski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News