Noon

Mikołaj Bugajak, a więc NOON jest polskim muzykiem, instumentalistą, inżynierem dźwięku i producentem muzycznym, w swoim studiu 33 Obroty stworzył albumy hip-hopowe  “Światła miasta” grupy Grammatik oraz dwie płyty Pezet/Noon.

listenmusic.pl
listenmusic.pl

Zwany jest “polskim DJ Shadow”, stworzył cztery autorskie wydawnictwa muzyczne, z których każdy jest utrzymany w innej stylistyce . Pierwszy “Bleak Output” został na początku wydany jedynie w Holandii, by w Polsce ukazać się w oddziale wytwórni Asfalt Records-Teeto Records.

Drugi album “Gry Studyjne” stanowią jak mówi sam artysta kolaż około 400 muzycznych urywków z analogowych płyt, głównie polskich. Jest mieszanką klasycznych technik hip-hopowych z nowoczesną rytmiką. NOON stworzył muzykę pełną emocji, tych ponurych i skomplikowanych, jak i najbardziej pozytywnych.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dalej powstały “Pewne Sekwencje” i “Dziwne dźwięki i niepojęte czyny”.  Twórczość Bugajaka płynnie przechodzi o instrumentalnego hip-hopu, poprzez muzykę elektroniczną, aż do akustycznych kompozycji, charakteryzując się przy tym unikalnym brzmieniem, będącym wizytówką muzyka.

Bugajak prowadzi również wytwórnię Nowe Nagrania, wydającą muzykę polskich, młodych producentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już 12 października w warszawskim klubie Basen będzie można posłuchać NOON na żywo!

 

Bilety w cenach 40/50 pln dostępne są w salonach Empik, Media Markt, Saturn oraz online:

 biletomat.pl , evenea.pl , ebilet.pl , eventim.pl 

 

 

(na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News