Noche De Los Muertos w Nowej Jerozolimie

W tym roku, gdy całe miasto będzie tańczyć na identycznych jankeskich halloweenowych imprezach, Nowa Jerozolima zabierze Was w niepowtarzalną podróż ku Świętej Śmierci. Noche De Los Muertos jest szamańską fiestą, słynącą z niesamowitych dekoracji, morza kwiatów skąpanych w świetle UV i wszechobecnych ołtarzy ku czci Białej Dziewczyny.

Będzie mrok, światło, grzech i zbawienie. Do tego dwie sceny, dwa piętra, drinki w promocyjnych cenach i niezapomniana atmosfera. Przygotujcie się na nadejście Santa Muerte!

Podczas imprezy na dwóch scenach zagrają:

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Hungry Hungry Models (Piotr Mika i Sylwia Zarembska),

Sound Rebellion czyli Robert Juz i Zigi,

a także rezydenci klubu: Akme, Pysh oraz Tika Milano.

Wszystkie osoby, które tego dnia przebiorą się na imprezę, wchodzą za free.

Dla pozostałych, wjazd po 10 PLN.

Dla osób z listy fejsbukowej między godziną 22:00 a 00:00 drinki z aż 50% rabatem!

Startujemy o godzinie 22:00.

Wszyscy uczestnicy imprezy, otrzymują 10% zniżki na przejazd taxi spod klubu w wybrane miejsce. Zniżka obowiązuje tylko przy zamówieniu kursu z korporacją Prestige Taxi (tel.: 22 8 666 666).

Santa Muerte, czyli Święta Śmierć jest obiektem bardzo popularnego w Meksyku kultu, będącego syntezą między dawnymi wierzeniami rdzennych ludów Ameryki i religią katolicką wprowadzoną przez Hiszpanów. Modlą się do niej dilerzy narkotyków, policjanci i kury domowe. Nieprzewidywalna, groźna, nieunikniona. Aby choć trochę ją oswoić, Meksykanie pieszczotliwie mówią o niej Jefecita, czyli Szefuńcia.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/1515996528643205/

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News