Noce z Dylanem

Nowa płyta studyjna Boba Dylana to już 36. krążek w jego dorobku. Na krążku znajdziecie 10 klimatycznych coverów utworów śpiewanych przez Franka Sinatrę.

„Shadows In the Night” wydana została przez wytwórnię Columbia Records po 2 latach od ostatniego krążka – „Tempest”. Artysta nagrywał kameralnie, bez słuchawek, nagłośnień, w tym samym pomieszczeniu co dawniej Sinatra. Powstały wykonania czułe, o słodko-gorzkim brzmieniu. Jak wypowiada się sam piosenkarz – zostały wręcz odczarowane, po zbyt dużej liczbie najróżniejszych coverów.

Album ukazał się 2 lutego 2015 roku. Wydany został na płycie CD w formie cyfrowej, a także jako winyl (ale z dołączonym CD). Warto przypomnieć, że Dylan to artysta, którego płyty wciąż sprzedają się w milionach egzemplarzy. Każdy z ostatnich pięciu albumów studyjnych wliczany jest w poczet najlepszych płyt w karierze, a nowa płyta dołącza do tego panteonu. Od pierwszych chwil zbierała pozytywne recenzje od krytyków, urzeczonych brzmieniem i doskonałymi aranżacjami wybranych utworów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News