NITRO CIRCUS LIVE PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Oficjalne wydarzenie Nitro Circus Live w Polsce

14 grudnia 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie wyląduje Nitro Circus Live. impreza stworzona przez legendarnego Travisa Pastranę i prezentująca szalone pomysły światowej śmietanki freestyle motocrossu, bmx, deskorolki i wiele innych niepowtarzalnych numerów związanych ze sportami motorowymi, ekstremalnymi, wybuchami i akrobacjami. Medaliści X-Games, uczestnicy X-Fighters, gwiazdy, kaskaderzy i miłośnicy humoru spod znaku Jackass – tak w skrócie można określić ekipę Nitro Circus.
W 2013 roku podczas swojego europejskiego tournee gwiazdy NCL po raz pierwszy wystąpią w Polsce. Dwugodzinne show to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, fajerwerki i najbardziej szalone triki jakie można zrobić na wszystkim co jeździ i skacze. Będzie gorąco, będzie głośno, będzie wysoko. Nitro Circus – nie możecie tego przegapić!

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


NITRO CIRCUS LIVE
14 grudnia 2013
STADION NARODOWY
AL. KS. J. PONIATOWSKIEGO 1
03-901 WARSZAWA
OTWARCIE BRAM: 16:00
START IMPREZY: 18:00
Bilety i regulamin imprezy na

http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=11720

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News