Niezawodne filtracja wody w domu dzięki dzbankom Dafi

Świeża, czysta woda jest nam potrzebna każdego dnia. Jednak niewiele osób jest gotowych sięgnąć po nią prosto z kranu, ponieważ może zawierać różnorodne osady i pyły, które dostały się do niej z rur. Jest to szczególnie prawdopodobne w starych budynkach, w których rury wodociągowe nie były wymieniane już od wielu lat. Rozwiązaniem w takim przypadku jest użycie dzbanka filtrującego. Dowiedz się, jak działa i jakie są jego największe zalety.

Dzbanek filtrujący: twoje rozwiązanie, jeśli masz obawy względem wody z kranu

Dzbanki filtrujące to proste i wygodne rozwiązanie do użytku domowego. Dzbanek taki składa się z dwóch komór: jednej, do której nalewamy wodę z kranu oraz drugiej, do której woda przecieka przez specjalny filtr. Filtracja odbywa się za pomocą siły grawitacji, dzięki czemu kontakt wody z materiałem filtrującym jest odpowiednio długi, by mogła ona zostać oczyszczona z pyłu czy innych, drobnych zanieczyszczeń.

Co ważne, dzbanki są niezwykle proste w użytkowaniu, więc sprawdzą się w domu każdej osoby, która chciałaby cieszyć się doskonałym smakiem i jakością wody.

Maksymalna wydajność filtrowania dzięki renomowanej firmie

Kupując dzbanek filtrujący i pasujące do niego filtry, warto postawić przede wszystkim na sprawdzonych producentów. Gwarantują oni najlepsze rozwiązania pod względem funkcjonalności i wydajności. Przykładowo filtr Dafi pozwala na przefiltrowanie nawet 150 litrów wody, co przekłada się na około miesiąc pracy. Przez ten czas ma on możliwość skutecznego usuwania wszelkich zanieczyszczeń, co przekłada się na poprawę smaku wody oraz na jej większe właściwości zdrowotne.

Nie tylko oczyszczanie wody

Co równie ważne, filtry Dafi pozwalają, oprócz oczyszczania wody z zanieczyszczeń, także na zachowanie wszystkich składników mineralnych, które zawiera, a nawet na jej wzbogacenie. Wystarczy sięgnąć po specjalistycznie przygotowane jonowymienne filtry typu magnez+, aby uzupełnić swoje napoje o ten ważny pierwiastek.

Korzyści płynące z wykorzystania filtrów

Przede wszystkim za sprawą wykorzystywanych filtrów woda staje się smaczniejsza i – jeśli taka nie była – bardziej przejrzysta. Usuwane są z niej osady, kurz czy drobinki rdzy, pochodzącej z rur. Co więcej, zaawansowane filtry pozwalają na usunięcie z wody metali ciężkich oraz redukcję ilości jonów, odpowiadających za twardość wody. W ten sposób staje się ona bardziej miękka i przyjazna dla naszego organizmu.

Warto także pamiętać, że korzystanie z filtrów nie tylko podnosi poziom naszego zdrowia, ale także przyczynia się do przedłużenia żywotności akcesoriów kamiennych. Chroni je bowiem przed powstawaniem kamienia. W efekcie przynosi więc korzyści finansowe, ponieważ nie są wymagane tak częste naprawy czy wymiana tych elementów wyposażenia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News