Niespodzianka dla tych, co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na #ŚwiętujŚwięta

Tego chyba nikt się nie spodziewał, ale właśnie takie niespodzianki lubimy najbardziej! Ruszyła stołeczna akcja świąteczna Restaurant Week – największego i najpopularniejszego wydarzenia kulinarnego w kraju.

Restaurant Week zaprasza na przed i poświąteczne wyjścia z bliskimi. A także do rezerwacji doświadczeń restauracyjnych jako świątecznego prezentu.

W świątecznej akcji Restaurant Week bierze udział prawie 25 wyjątkowych warszawskich restauracji. Pełna lista restauracji dostępna jest tutaj. Najlepsi szefowie kuchni przygotowali dla Gości Festiwalu wyjątkowe, trzydaniowe świąteczne doświadczenia. W Festiwalu udział wezmą m.in.: Rest. Baczewskich, Projekt 44, Lobo Bistro, Flambéeria, Art Sushi, Posypane, Taverna Patris.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wśród najciekawszych potraw znajdziemy: Glazurowane skoki z królika podane na purée z marchwi z chrupiącym jarmużem i kiełkami amarantusa (w restauracji Les Amis FLAM & BIÈRE), Wegański qurczak w panierce kukurydzianej, frytki z batata, wege mayo, ketchup kimchi (w restauracji Orzo), Financier arachidowy z przyprawą korzenną, włoska beza, wanilia, wytrawna czekolada, marmolada śliwkowa z imbirem (w restauracji Projekt 44) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń.

Niespodzianka dla tych co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na ŚwiętujŚwięta 3 Niespodzianka dla tych, co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na #ŚwiętujŚwięta

Wszyscy pełnoletni Goście Festiwalu otrzymają ponadto w prezencie świąteczną lampkę Martini Prosecco. Świąteczne stoliki dostępne są zarówno w grudniu, jak i po nowym roku. Dzięki temu spotkania z bliskimi w najlepszych restauracjach można zorganizować w okresie przedświątecznym, ale też podarować pod choinkę (wystarczy wydrukować potwierdzenie rezerwacji).

Chcemy ułatwić świąteczne spotkania, ale też przede wszystkim ułatwić dokonanie restauracyjnej rezerwacji na prezent. W czasach rozkwitu niezależnej sceny restauracyjnej trudno o lepszy prezent, niż wyjście do jednej z najlepszych warszawskich restauracji z bliskimi. – podkreśla Marcin Wawrzeń, Head of Restaurant Festiwalu.

Niespodzianka dla tych co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na ŚwiętujŚwięta 2 Niespodzianka dla tych, co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na #ŚwiętujŚwięta

Zgodnie z festiwalową tradycją rezerwować można każdego dnia do 20.00 na kolejny dzień i wszystkie następne, aż do końca trwania akcji. Ideą okołoświątecznej akcji Restaurant Week jest ułatwienie świątecznych i poświątecznych doświadczeń restauracyjnych z bliskimi. A także umożliwienie zakupu świątecznego prezentu w postaci wyśmienitych doświadczeń restauracyjnych.

Ponadto, na stronach internetowych festiwali Fine Dining Week i Restaurant Week trwa przedświąteczna promocja cenowa wcześniejszych rezerwacji na przyszłoroczne wydarzenia. Już dziś warto zapewnić sobie nie tylko jeszcze niższą cenę, ale też dostęp do najlepszych stolików 24 godziny przed innymi. Do każdej wcześniejszej rezerwacji dołączony zostanie piękne świąteczne potwierdzenie do druku.

Bombka Kochaj jedzenie Niespodzianka dla tych, co kochają dobre jedzenie. Restaurant Week zaprasza do warszawskich restauracji na #ŚwiętujŚwięta

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News