Niemka stwierdziła, że ma dość swojego związku i wystawiła męża na eBayu za 18 euro

Strona ebay

Czy kiedykolwiek patrząc na swoją drugą połówkę, pomyśleliście: hmm… a może by tak sprzedać go w zamian za opłaty rachunków, albo coś innego? Pewna kobieta w Niemczech tak właśnie pomyślała.

40-latka z Hamburga, znana jako Dorte L. podczas świąt stwierdziła, że jej małżeństwo nie ma już sensu i postanowiła… wystawić męża na eBayu w atrakcyjnej cenie 18 euro. Treść ogłoszenia brzmiała następująco:

Mąż, używany. Drogie kobiety, które być może będziecie zainteresowane tą ofertą. Przez pierwsze dwa dni świąt uświadomiłam sobie, że nie mam już nic wspólnego z moim mężem. Chcę go oddać w dobre ręce. Chętnie zejdę z ceny, ale wymiana nie wchodzi w grę. Proszę, kontaktujcie się ze mną przez e-mail.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mąż o fakcie, że został wystawiony na portalu aukcyjnym, dowiedział się dopiero z gazety, a samo ogłoszenie otrzymało wiele pozytywnych reakcji.

Zrzut ekranu z auckji na eBay

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News