Nie wiecie co komuś dać w prezencie? Netflix ma rozwiązanie!

Karta podarunkowa Netflix, a obok mężczyzna z bukietem marchewek

Skarpety, sweter, kubek czy krawat… Nigdy więcej nietrafionych i sztampowych prezentów. Koniec z rozczarowaniami i kurtuazyjną wdzięcznością. Teraz dzięki Netfliksowi możesz podarować swoim bliskim coś wyjątkowego.

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu – jest wiele powodów do obdarowywania. Prezenty od dawna pomagały zdobywać serca kobiet, pojednać się z wrogiem, uczcić szczególną okazję lub po prostu sprawić komuś przyjemność. Czasami przynoszą one jednak więcej kłopotu niż radości. I to zarówno dla tych, którzy godzinami zastanawiają się co kupić komuś, kto ma już wszystko, jak i dla tych, którym brakuje miejsca na półce na kolejny kubek.

Dziewczyna otwierająca pudełko, w którym są robaki

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mówi się, że najlepszym prezentem, który można komuś podarować jest czas. Netflix to 125 milionów godzin wzruszeń, emocji, rozrywki i wiedzy. Dając komuś dostęp do setek filmów, seriali i programów tak naprawdę wręczasz mu lekarstwo na bezsenną noc i przymusowy urlop. Dostarczasz odpowiedzi na nurtujące go pytania. Podsuwasz mu źródło inspiracji i pomysł na spędzenie razem wspólnego czasu.

Człowiek obracający pudełkiem zapakowanym w holograficzny papier

Kartę podarunkową możesz wykorzystać do opłacenia członkostwa lub podarować ją bliskiej osobie, aby również mogła cieszyć się doskonałą rozrywką. Karty o wartości 60 i 120 zł są alternatywną dla kart kredytowych formą płatności za dostęp do zasobów Netfliksa. Dostępne są między innymi w następujących punktach: 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay, Saturn.

Grafika przedstawiająca komputer z napisem Netflix

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News