Nie wiecie co komuś dać w prezencie? Netflix ma rozwiązanie!

Karta podarunkowa Netflix, a obok mężczyzna z bukietem marchewek

Skarpety, sweter, kubek czy krawat… Nigdy więcej nietrafionych i sztampowych prezentów. Koniec z rozczarowaniami i kurtuazyjną wdzięcznością. Teraz dzięki Netfliksowi możesz podarować swoim bliskim coś wyjątkowego.

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu – jest wiele powodów do obdarowywania. Prezenty od dawna pomagały zdobywać serca kobiet, pojednać się z wrogiem, uczcić szczególną okazję lub po prostu sprawić komuś przyjemność. Czasami przynoszą one jednak więcej kłopotu niż radości. I to zarówno dla tych, którzy godzinami zastanawiają się co kupić komuś, kto ma już wszystko, jak i dla tych, którym brakuje miejsca na półce na kolejny kubek.

Dziewczyna otwierająca pudełko, w którym są robaki

Mówi się, że najlepszym prezentem, który można komuś podarować jest czas. Netflix to 125 milionów godzin wzruszeń, emocji, rozrywki i wiedzy. Dając komuś dostęp do setek filmów, seriali i programów tak naprawdę wręczasz mu lekarstwo na bezsenną noc i przymusowy urlop. Dostarczasz odpowiedzi na nurtujące go pytania. Podsuwasz mu źródło inspiracji i pomysł na spędzenie razem wspólnego czasu.

Człowiek obracający pudełkiem zapakowanym w holograficzny papier

Kartę podarunkową możesz wykorzystać do opłacenia członkostwa lub podarować ją bliskiej osobie, aby również mogła cieszyć się doskonałą rozrywką. Karty o wartości 60 i 120 zł są alternatywną dla kart kredytowych formą płatności za dostęp do zasobów Netfliksa. Dostępne są między innymi w następujących punktach: 1-minute, Auchan, In-Medio, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Muve, Relay, Saturn.

Grafika przedstawiająca komputer z napisem Netflix

Rate this post