NIE CIERPIE NIE. Nowa EP-ka Rosalie i numer z Podsiadło.

Rosalie. (Materiały prasowe)

Niepewność, empatia i cierpienie. Po intensywnym roku, spędzonym w trasie promującej album Motherlode, Rosalie wraca i zaskakuje. Nowym brzmieniem i szczerym opisem bólu i cierpienia. Który jest nieodłącznym elementem życia.  Więc może warto go oswoić?

 

WĘDRÓWKA DUSZ BY ROSALIE

Cyfrowa EP-ka NIE CIERPIE NIE opublikowana ponad rok, po albumie „Motherlode”, powstała w oparciu o obserwacjami świata. Jest tutaj piękno. Jest również szczere zmierzenie się z bólem, tytułowym cierpieniem i niepewnością oraz emocjami i wydarzeniami, jakie niosą ze sobą bieżące wydarzenia (m.in. konflikt izraelsko – palestyński). Wydawnictwo, w mocnym gitarowym brzmieniu stanowi formę ujścia dla aktualnych myśli i emocji. Artystka czerpie inspiracje z trip hopu, konsekwentnie pielęgnując swoją indywidualność z pełną świadomością własnego rozwoju muzyce. Jest w tej niezwykłej szczerości nie tylko obserwacja, obawa, a przede wszystkim umiejętność pogodzenia się z najważniejszą osobą na świecie – z samą sobą.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

rosalieee NIE CIERPIE NIE. Nowa EP-ka Rosalie i numer z Podsiadło.
Rosalie, fot. Dawid Misiorny // Facebook

Rosalie. wykorzystuje złość i ból jako siłę napędową w pisaniu tekstów. Zwraca uwagę na aktualne problemy społeczne, trudności w budowaniu relacji oraz samotność ludzi i alienację.

Źródło cytatu:media.defjam.pl
Tracklista:
1. ŻAŁUJĘ
2. WĘDRÓWKA DUSZ
3. BIAŁY BEZ FEAT. DAWID PODSIADŁO
4. NIE MÓWIMY NIC

Tekst: Marta Duszyńska

Zobacz również: Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News