Nicki Minaj ogłosiła, że przechodzi na muzyczną emeryturę. Prawda, czy chwyt marketingowy?

Nicki Minaj zaskoczyła wszystkich informacją, którą opublikowała na Twitterze, w której ujawniła, że planuje odejść ze świata muzyki.

Raperka pochodząca z Queens stwierdziła w krótkim tweecie, że chce skupić się na rodzinie. Oto opublikowane przez artystkę oświadczenie:

Nicki Minaj ogłosiła że przechodzi na muzyczną emeryturę. Prawda czy chwyt marketingowy 2 Nicki Minaj ogłosiła, że przechodzi na muzyczną emeryturę. Prawda, czy chwyt marketingowy?

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Od grudnia 2018 roku Minaj spotyka się z Kenneth Pettym. Kontrowersje wokół pary krążyły jednak od samego początku ich relacji. Petty został skazany za próbę gwałtu w wieku 16 lat, a ponadto, mężczyzna spędził 4 lata z 10-letniego wyroku po przyznaniu się do winy za zabójstwo pierwszego stopnia w 2006 roku.

Według eonline, Minaj złożyła wniosek o wydanie aktu małżeństwa w sądzie w Beverly Hills. Prośba została złożona ponoć w lipcu, a sąd ma 90 dni na rozpatrzenie wniosku. Można przypuszczać, że emerytura artystki rozpocznie się właśnie od ślubu z Pettym.

Fani spekulują, czy informacja od artystki jest na pewno prawdziwa, biorąc pod uwagę, że ponad rok temu Minaj wprowadziła fanów w błąd, trollując cały świat informacjami o swoim domniemanym związku z Eminemem.

A Wy, jak myślicie, czy Nicki naprawdę odejdzie ze świata muzyki na rzecz rodziny?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News