Netflix udostępnił kolejny zwiastun „Irlandczyka”. Premiera nowego filmu Martina Scorsese coraz bliżej

Dwóch mężczyzn siedzących w fotelach

Długo czekaliśmy na ten moment, ale nareszcie nadszedł. Premiera najnowszej produkcji Martina Scorsese zbliża się wielkimi krokami.

IRLANDCZYK to epicka saga przedstawiająca świat przestępczości zorganizowanej w powojennej Ameryce z perspektywy Franka Sheerana — weterana II wojny światowej, kanciarza i zabójcy na zlecenie, który miał okazję współpracować z najsłynniejszymi kryminalistami stulecia. Wczoraj po południu Netflix opublikował finalny zwiastun filmu, który możecie obejrzeć poniżej.

Akcja filmu toczy się na przestrzeni kilku dekad i ukazuje kulisy jednej z największych nierozwiązanych zagadek w historii USA, jaką było zniknięcie owianego legendą przewodniczącego związków zawodowych Jimmy’ego Hoffy. Obraz zabiera widza w intrygującą podróż po tajnych szlakach przestępczości zorganizowanej, pokazując jej mechanizmy działania, konflikty i powiązania ze światem polityki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Irlandczyk pojawi się w wybranych kinach już od 22 listopada i na Netflix od 27 listopada.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News