Netflix testuje opcję „ruletki”. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, co chcą oglądać

Ekran z napisem Netflix i telefon z otwartą aplikacją netflix

Wszyscy wiemy, że nie ma nic lepszego niż wolny dzień, kanapa i Netflix. Pod warunkiem, że wiemy, co chcemy obejrzeć.

Z Netfliksem jest trochę jak z lodówką. Idziecie do kuchni, otwieracie ją i w sumie nie wiecie, co chcecie, ale wiecie, że chcecie. Tak rodzi się frustracja, bo nie możecie podjąć decyzji. Można co prawda poprosić o rekomendację znajomych, ale jesteście zbyt leniwi nawet na to, Netflix szykuję opcję, która ułatwi wam życie.

Testowana aktualnie opcja przypomina formę szczęśliwego trafu z Google lub po prostu ruletki. Przycisk Play A Popluar Epiosode, wybierze za Was, losowo, serial lub program. Oczywiście jest niewielka szansa, że obejrzycie coś, co nie będzie zgadzało się z waszym serialowym gustem, ale wówczas — po prostu naciśniecie przycisk po raz drugi, licząc na łut szczęścia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W tym miejscu należy jeszcze doprecyzować pojęcie losowego wyboru. Jeśli jesteś psychofanem serialu Przyjaciele i widziałeś wszystkie odcinki, ale i tak chcesz znowu obejrzeć kilka odcinków, wystarczy, że wciśniesz wspomniany przycisk, a Netflix wybierze odcinek za ciebie.

Opcja jest testowana w tej chwili na urządzeniach działających pod systemem Android, jednak jak zastrzega Netflix — opcja może w tej chwili nie być dostępna we wszystkich regionach.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News