Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z serialu „The Eddy” z Joanną Kulig w obsadzie

Śpiewająca kobieta z zespołem w tle

The Eddy będzie pierwszym serialowym projektem nagrodzonego Oscarem reżyseria Damiena Chazelle’a. Zdjęcia do serialu zostały niedawno zakończone w Paryżu.

The Eddy to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza. Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. W serialu usłyszymy dialogi prowadzone w 3 językach – po francusku, angielsku i arabsku.

Na udostępnionych przez Netflix zdjęciach możemy zobaczyć pochłoniętego pracą reżysera Chazelle’a, a także odtwórców głównych ról – Andre Hollanda wcielającego się w postać ELLIOTA UDO, Amandlę Stenberg grającą JULIE, Joannę Kulig w roli MAI, Tahara Rahima wcielającego się w FARIDA i Leilę Bekhti jako AMIRĘ.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Obecni są również członkowie zespołu The Eddy – na pianinie RANDY (Randy Kerber), KATARINA na bębnach (Lada Obradovic), JUDE na basie (Damian Nueva Cortes), JOWEE na saksofonie (Jowee Omicil) i na trąbce LUDO (Ludovic Louis).

Ze zniecierpliwieniem oczekujemy na premierę serialu!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News