Netflix otwiera swoje pierwsze kino! Będą w nim wyświetlane oryginalne produkcje serwisu

Czarno-białe zdjęcie kina

Netflix podpisał umowę najmu z historycznym kinem Paris, znajdującym się na nowojorskim Manhattanie.

Kino Paris, otwarte w 1948 roku zostało zamknięte w sierpniu tego roku. Jednak ekipie Netflix udało się wydzierżawić budynek na początku listopada, początkowo jedynie by wyświetlić swój najnowszy film Marriage Story z Adamem Driverem i Scarlett Johansson. Film jest typowany jako pretendent do Oscara, podobnie jak Irlandczyk.

Na jednym filmie w kinie Paris się jednak nie skończy. Szef Netflix, Ted Sarandos, powiedział: Po 71 latach kino Paris posiada jedyne w swoim rodzaju dziedzictwo, dlatego też pozostanie miejscem, w którym wciąż będzie można przeżyć wyjątkowe doświadczenia filmowe. Jesteśmy dumni, że historyczna nowojorska instytucja pozostanie żywa i będzie nadal kinowym domem dla jego miłośników.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kino Paris składa się jednej sali z 581 miejscami wyściełanymi niebieskim aksamitem. Z aktualnych informacji wiadomo, że Netflix podpisał umowę najmu na okres 10 lat.

Netflix otwiera swoje pierwsze kino Będą w nim wyświetlane oryginalne produkcje serwisu 2 Netflix otwiera swoje pierwsze kino! Będą w nim wyświetlane oryginalne produkcje serwisu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News