Wybieramy 10 filmów i seriali, które musicie obejrzeć na Netflix w lipcu

Trzy kadry z seriali Netflix

Patrząc na rozpiskę lipcowych premier, mamy duże wątpliwości, czy uda nam się w tym miesiącu odejść od telewizora. Być może i dla was to właśnie Netflix stanie się lekarstwem na upał!

Dwóch pozycji w naszym zestawieniu pewnie może się już domyślać – w końcu to dwa, bardzo długo wyczekiwane tytuły! Nie chcąc jednak być przewidywalnymi do szpiku kości, dodaliśmy kilka pozycji, które nas szczególnie zaintrygowały i mamy nadzieję, że was także. Oto nasza lipcowa HOT (dosłownie) 10 filmów i seriali Netflix.

1. Stranger Things 3

Wściekłe szczury, sowiecki spisek, New Coke i nowe centrum handlowe. Pełne niespodzianek lato 1985 roku może w Hawkins zmienić wszystko.

Premiera: 4 lipca

2. Dom z papieru: Część 3

Profesor i reszta ekipy łączą siły, by uwolnić Rio. Planują też śmiały i niebezpieczny skok — tym razem na celownik biorą Bank Hiszpanii.

Premiera: 19 lipca

3. Another Life 

Astronautka Niko Breckenridge i jej młoda załoga stawiają czoła wielkiemu niebezpieczeństwu podczas ryzykownej misji służącej zbadaniu pochodzenia obcego artefaktu.

Premiera: 25 lipca

4. Orange Is the New Black: Sezon 7

Jeden kolor zbliżył je do siebie, zainspirował do zmiany, zapoczątkował ruch i dał im nadzieję. Oto wielki finał serialu, który zmienił wszystko.

Premiera: 26 lipca

5. Cities of Last Things

Historia pałającego żądzą zemsty mężczyzny opowiedziana w odwrotnej kolejności chronologicznej i osadzona w dystopicznym świecie niedalekiej przyszłości.

Premiera: 11 lipca

6. Boi

https://www.youtube.com/watch?v=gICVkNjhBYQ

Młody kataloński szofer zabiera dwóch chińskich biznesmenów w podróż po Barcelonie. Rozpoczyna się przygoda, która ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Premiera: 26 lipca

7. Syn

https://www.youtube.com/watch?v=pziVSSa4UhY

50-letni malarz Lorenzo oczekuje narodzin syna. Jednak w czasie ciąży jego żona wpada w obsesję i zaczyna izolować dziecko od świata oraz ojca.

Premiera: 26 lipca

8. Kroniki taco

Celebracja wszystkiego, co związane z tacos: ich historii, kulturowego znaczenia w Meksyku, popularności na całym świecie oraz przeróżnych wariantów tej potrawy.

Premiera: 12 lipca

9. Typewriter

Gdy rodzina wprowadza się do rzekomo nawiedzonego podmiejskiego domu w indyjskim stanie Goa, grupa śmiałków postanawia sprawdzić, czy faktycznie jest się czego obawiać.

Premiera: 19 lipca

10. Ostatni carowie

Początek XX wieku w Rosji, w społeczeństwie narasta atmosfera buntu. Car Mikołaj II opiera się jednak zmianom, co doprowadza do wybuchu rewolucji i końca jego dynastii.

Premiera: 3 lipca

11. Pozostałe nowości!

Rate this post