Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?

Uśmiechnięta dziewczyna trzymająca słuchawki i telefon w dłoni

Jeśli klubowe życie nie jest Wam obce, to z pewnością znacie Ninę Kozieradzką, czyli Neen nah, która od 5 lat intensywnie działa na scenie klubowej.

Neen nah najczęściej można spotkać za DJką w warszawskich klubach, takich jak Miłość Kredytowa 9 czy NIEBO. Latem regularnie gościła w sopockiej Mewie Towarzyskiej, czy krakowskich klubach Prozak 2.0, Zet Pe Te.

DSC4861 Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Jej mottem jest, żeby robić to, co się kocha. Neen nah spełnia się w tym zdaniu stuprocentowo. Poza byciem DJką, jest także prezenterką radiową newonce.radio, a także jest związana zawodowo ze streetwearową marką KOKA.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


DSC5226 Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

– Czym jest dla Ciebie muzyka? – pytamy Neen nah w jednym z warszawskich klubów, gdy stoi za DJką.
– Przede wszystkim wyrażaniem siebie, ale także dobrym vibem, który z każdym kolejnym bitem udziela się coraz większej grupie ludzi!

DSC5127 Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

A w jakich miejscach Neen Nah najczęściej słucha muzyki?

  1. W domu – nawet gdy przychodzi czas odpoczynku od DJki, nie wyobrażam sobie odpoczywać inaczej niż w towarzystwie muzyki.
  2. W samochodzie – nie znam osoby, która uwielbia jazdę w ciszy – muzyka musi być i koniec!
  3. Jadąc rowerem – idealny moment na odcięcie się od obowiązków i zebranie inspiracji.
  4. W klubach – grałam już w wielu klubach, ale najlepsze nagłośnienie jest chyba w krakowskim klubie Prozak 2.0.
DSC5053 Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl

Neen Nah swoimi DJ-setami porywa w każdym tygodniu tysiące ludzi zebranych w klubach. A jak muzyka, to także dobry sprzęt. Z myślą o miłośnikach muzyki bez względu na czas i miejsce pomyślał Samsung, wychodząc do klientów z akcją promocyjną Razem. Bardziej.

Razem. Bardziej to promocja firmy Samsung, w ramach której zakup wybranych smartfonów z linii Galaxy premiowany jest jednym z urządzeń kultowej w branży muzycznej firmy Marshall.

Głośniki Marshall Killburn, Marshall Acton lub bezprzewodowe słuchawki Marshall Major III BT, które ma na sobie Neen Nah– to urządzenia, które czekają na uczestników Razem. Bardziej. By skorzystać z oferty, należy kupić i aktywować wybrany smartfon Galaxy, pobrać specjalny kod dostępny w aplikacji Samsung Members i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co ważne promocję Razem. Bardziej można łączyć z ofertą Odkup Samsung, w ramach której klienci mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać specjalny bonus od firmy Samsung.

Promocja trwa do 30 września, z wyjątkiem telefonu Samsung Galaxy A6. Promocja na ten model, kupiony w salonie dowolnego z operatorów telekomunikacyjnych potrwa do 12 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.razem.samsung.pl.

DSC5232 Neen nah spotkacie za DJką, a gdzie ona sama słucha muzyki?
www.hubertzielinski.pl
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News