Naturalne kobiety o poranku

Oglądając różne filmy natykamy się często na poranne scenki, w których aktorki są zwykle piękne i rześkie, mimo że przecież dopiero co „wstały”. Zastanawiamy się wtedy, czemu to my tak nie wyglądamy o poranku, zapominając często o fakcie, że za tą poranną świeżością stoi mnóstwo osób zajmujących się wizerunkiem i makijażem. Francuska fotografka, Veronique Vial, postanowiła w swoim projekcie “Women Before 10 A.M.” ukazać naturalność kobiet zaraz po przebudzeniu. Fotografowała aktorki i modelki bez czyhającej obok ekipy makijażystów i wizażystów.

Namówiła m.in. Angelinę Jolie, Naomi Campbell i Demi Moore do sfotografowania w czasie ich porannej rutyny. Jak sama artystka twierdzi: „Kiedy osoba dopiero co się obudzi, nie ma jeszcze makijażu i jest zaspana, to nie próbuje nikogo naśladować, jest po prostu sobą”. To właśnie jest urok takiej sesji, która pokazuje, że kobiety też mogą być seksowne i zmysłowe, nie spędzając wcześniej swojego porannego czasu na nakładaniu makijażu i robieniu stylizacji. Przedstawione są jako naturalne piękności, w potarganych włosach, bawiące się ze zwierzakami czy myjące zęby.

Angelina Jolie

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

jolie

Sofia Coppola

coppola

Tatjana Patitz

patitz

Milla Jovovich

jovovich

Naomi Campbell

campbell

Demi Moore

demi moore

Patricia Arquette

arquette

Julianne Moore

julianne moore

Reese Witherspoon

witherspoon

Claire Forlani

forlani

Denise Richards

richards

Efekty sesji są naprawdę wspaniałe, ukazuje ona, że naturalność i piękno idą ze sobą w parze. Aby zobaczyć więcej zdjęć, nie tylko kobiet, ale również mężczyzn o poranku możecie odwiedzić oficjalną stronę artystki www.veroniquevial.com. W sprzedaży dostępny jest również album „Women Before 10 A.M.”.

tekst | Kasia Sinet

1/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News