Natura, intymność i muzyka: LASY prezentują klip „Little Giant”

LASY to nowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Maciej (Stendek) Wojcieszkiewicz i Jacek (wh0wh0) Prościński w swoich utworach próbują odnaleźć most łączący tworzenie muzyki z doświadczaniem natury.

Kilka dni temu ukazał się klip do utworu Little Giant, który zapowiada premierę albumu o tym samym tytule, zaplanowaną na 8 listopada 2017 roku. Za obraz do pierwszego singla odpowiada Maciej Dydyński.

Little Giant to eklektyczny album czerpiący inspiracje z takich gatunków jak IDM, techno, ambient i bass. Płyta zapowiadana jest jako bardzo emocjonalna i intymna. Album zostanie urozmaicony o utwory z gościnnym udziałem wokalistów: Lari Lu i MaJLo, którzy pojawią się również podczas premierowych koncertów LASÓW. Wydawnictwo będzie dostępne we wszystkich serwisach streamingowych oraz do pobrania za darmo ze strony Bandcamp.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News