NASA odkryła 7 nowych planet, pakujcie walizki!

Kot strzelający z oczu laserami w kosmosie

Wiadomo, ostatnio nie jest zbyt wesoło: coraz więcej wyciętych drzew, smog, kolejne karambole rządowych samochodów, a do tego w ciągu ostatnich dni lał deszcz. Całe szczęście, że NASA odkryła siedem, ziemio-podobnych planet. Co więcej wiadomo i ile zajmie nam podróż? Pakujcie walizki, a my opowiemy.

Na stronie NASA pojawiło się oficjalne oświadczenie, że jesteśmy bogatsi o 7 planet zebranych dookoła jednej gwiazdy. Pewne jest, że na wszystkich z nich jest woda, a trzy nadają się do zamieszkania. Odkrycie to może być kluczowym elementem w poszukiwaniu alternatywnych miejsc, gdzie mogłoby istnieć życie. Oczywiście naukowcy bardziej niż naszą ewentualną przeprowadzą, interesują się tym, czy może to znak, że “nie jesteśmy sami we Wszechświecie”. Musimy im to wybaczyć, sami też jesteśmy trochę ciekawi.

Nie chcąc jednak pozbawiać was (ani nas) nadziei na wyprowadzkę do kosmosu, wiemy też ile taka podróż zajęłabym nam czasu. Nowo odkryte planety oddalone są od nas około 39 lat świetlnych. Jeśli wybierzecie środek transportu podróżujący z prędkością światła, za 40 lat będziemy na miejscu. CAŁKOWICIE WYKONALNE. Do zobaczenia na innej planecie!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Baner z dwoma postaciami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News