Narzekasz na 15-minutową podróż w zatłoczonym metrze? Świnie spędzają tak pół swojego życia

Plakat przedstawiający świnię w klatce w warszawkim metrze

Poranne i popołudniowe podróże metrem — koszmar każdego, kto musi poruszać się tym środkiem transportu miejskiego. Ścisk, brak możliwości zrobienia chociażby obrotu. A teraz pomyślcie, że w takim samych warunkach świnie spędzają pół lub nawet całe swoje życie!

Organizacja Compassion Polska ruszyła właśnie z wyjątkową akcją w warszawskim metrze. We wszystkich wagonach obu linii „jeżdżą” zwierzęta: króliki i świnie upchnięte w metalowych klatkach, ściśnięte pomiędzy prętami.

Na pytanie: Czy zwierzęta cierpią, mają świadomość i czują ból?, organizacja odpowiada: 3 x TAK! Zwłaszcza te zamknięte w klatkach.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Compassion Polska prowadzi aktualnie w Polsce wielką kampanię i zbiera podpisy pod Europejską Inicjatywą Obywatelską, której celem jest całkowite zakazanie hodowli klatkowej. Wymagany jest 1 milion podpisów, a jeśli to minimum zostanie uzbierane, w Europie może zmienić się cały system produkowania żywności.

Billboardy zostały umieszczone na trzech stacjach metra: Centrum, Politechnika i Świętokrzyska, a plakaty w każdym wagonie warszawskiego metra. Akcja będzie trwała do końca marca.

Podpis pod petycją można złożyć tutaj! My już podpisaliśmy, a Wy?

Zobacz również: Casa De Carne. Restauracja, w której musisz sam zabić zwierzę, zanim je zjesz

Plakat przedstawiający króliki w klatce w warszawkim metrze MG 1046 Narzekasz na 15-minutową podróż w zatłoczonym metrze? Świnie spędzają tak pół swojego życia

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News