Najskuteczniejszy budzik na świecie

Macie problemy ze wczesnym wstawaniem? Kołdra to wasz najlepszy przyjaciel, a na samą myśl o podniesieniu się z ciepłego łóżka przed ósmą rano przechodzą was dreszcze? Na pomoc przychodzi niesamowity wynalazek, który zmusi niejednego śpiocha do pobudki. Oto Ruggie.

Ta specjalna mata już dobrze zadba o waszą produktywność od samego rana. Zaprojektowana przez Winson Tam, ekipę przedsiębiorców z Vancouver i Hong Kongu, nosi wdzięczną nazwę ”Ruggie” i jest wynalazkiem, który spędzi wam sen z powiek. Alarm znajdujący się w macie nie ma tak bardzo uwielbianej przez nas opcji “drzemki”, zatem, aby go wyłączyć i pozbyć się tego irytującego dźwięku, musisz zwyczajnie wstać z łóżka i stanąć na niej przez trzy sekundy. Winson Tam, zapytani o pomysł na swój wynalazek, odpowiadają krótko i treściwie. Każdy poranek był dla nich tak samo koszmarny, ponieważ nie mogli wyjść z łóżka i marnowali swój dzień na drzemki.

Jeśli więc marzycie, aby być bardziej produktywni czy zwyczajnie nie spóźniać się do pracy, zachęcamy do sprawienia sobie takiego gadżetu. Póki co jego cena waha się między 59 a 99 USD.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-1

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-3

carpet-alarm-clock-rug-ruggie-gif-5

ruggie2

The-Ruggie-Alarm-Clock-1

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News