Najpiękniejsze ulice handlowe świata

 

#1 Orchard Road, Singapur

22 centra handlowe, 6 domów towarowych. Z niemal 5000 marek Orchard Road jest zakupowym rajem dla odwiedzających Singapur.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


ulica1
fot. http://bit.ly/1tmtJnT

 

#2 Pola Elizejskie, Paryż

Aleja Champs-Élysées to jedna z głównych i najbardziej znanych ulic handlowych Paryża. Znajdują się tu takie butiki jak Chanel, Louis Vuitton, czy Hugo Boss.

ulica2
fot. http://bit.ly/1mycwme

 

#3 Via Montenapoleone, Mediolan

Via Montenapoleone ze swoimi wąskimi uliczkami to jedna z najbardziej eleganckich dzielnic w Mediolanie. Znajdziecie tu butiki najsłynniejszych włoskich domów mody takich jak Valentino, Versace, Prada czy Gucci.

fot.
fot. http://bit.ly/1oALARl

#4 Bond Street, Londyn

Przy jednym z najbardziej ruchliwych bulwarów w Europie znajdują się najdroższe i najpiękniejsze sklepy m.in. Bvlgari, Cartier czy Chanel.

fot. http://bit.ly/1oGAyeZ
fot. http://bit.ly/1oGAyeZ

 

#5 Bahnhofstrasse, Zurych

Jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji na świecie. To właśnie tutaj znajdziesz najlepsze słynne szwajcarskie zegarki.

fot. http://bit.ly/U35NWF
fot. http://bit.ly/U35NWF

 

#6 Ginza, Tokio

Właściwie to cała dzielnica, gdzie znajdują się luksusowe domy towarowe i wyszukane wystawy sklepowe.

fot. http://bit.ly/TSbtlO
fot. http://bit.ly/TSbtlO

 

#7 Fifth Avenue, Nowy Jork

Najpiękniejsza w okresie Bożego Narodzenia. Urzeka dekoracjami i cudownymi wystawami sklepowymi. Przy Fifth Avenue znajdziesz najbardziej prestiżowe sklepy i butiki światowych domów mody.

fot. http://bit.ly/1ndnzSy
fot. http://bit.ly/1ndnzSy

 

#8 Rodeo Drive, Kalifornia

Sprawia wrażenie malutkiego ekskluzywnego miasteczka. Zachwyca małymi sklepikami i przepięknymi wystawami. Dodatkowo znajdziesz tu wiele restauracji i kawiarni.

fot. http://bit.ly/1zoQ2d6
fot. http://bit.ly/1zoQ2d6

 

#9 P.C. Hooftstraat, Amsterdam

Rozwinęła się całkiem niedawno i od razu została jedną z najdroższych ulic handlowych w Holandii. Otworzono tu butiki Chanel, Dolce&Gabbana, czy Hermès.

fot. http://bit.ly/1oAObe1
fot. http://bit.ly/1oAObe1

 

#10 Pitt Street Mall, Sydney

Położona w dzielnicy biznesowej Sydney. Choć ulica nie należy do największych, znajdziemy przy niej ponad 500 sklepów w tym butiki Miu Miu, Gucci czy Guess.

fot. http://bit.ly/1qJpNu4
fot. http://bit.ly/1qJpNu4

 

Tekst | Sandra Miller

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News