Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction

Całująca się rudowłosa kobiet z kosmitą

W kwietniu tego roku mogliśmy zobaczyć pierwsze podpowiedzi dotyczące najnowszej kampanii Gucci z kosmitami w roli głównej. Teraz możemy już w pełni podziwiać efekty kampanii F/W 2017.

Kampania Gucci na sezon F/W 2017 to z pewnością najdziwniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widzieliście i ogromny ukłon w stronę science-fiction rodem z lat 50/60. I nie chodzi tylko o efekty, typowe dla dawnego sci-fi, ale też kostiumy i przede wszystkich oszałamiający makijaż.

Kolekcja została zaprojektowana przez Alessandro Michele, a zdjęcia wykonane zostały przez Glen Luchford. Oglądajcie!

8 4 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 9 3 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 10 4 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 11 2 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 2 5 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 3 4 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 4 5 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 5 5 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 6 5 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction 7 5 Najnowsza kampania Gucci: ukłon w stronę vintage science-fiction

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News