Najdziwniejsze portrety kotów z ich właścicielami

Portret mężczyzny ubranego w czerwony top leżącego z kotem obok

Ludzie kochają koty. Uwielbiają ich naturę oraz to, że charakterologicznie tak bardzo przypominają ludzi. Mówi się, że to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jednak osoby na zdjęciach przedstawionych niżej przekonują, że jest inaczej.

Koty już od pewnego czasu robią furorę w sieci. Z każdej strony docierają do nas zabawne filmiki oraz memy z tymi futrzakami w roli głównej. Tym razem Internet obiegły zdjęcia ludzi, którzy postanowili zapozować ze swoimi milusińskimi. Jak powszechnie wiadomo, więź między kotem a właścicielem potrafi być wyjątkowa i te zdjęcia są tego dowodem. Nacieszcie oczy przezabawnymi fotografiami rodem z lat 80. a dzienną dawkę śmiechu macie zagwarantowaną.

Portret mężczyzny ubranego w kwiecistą koszulę i świąteczny sweter, leżący z kotem na kanapie Portret mężczyzny ubranego w nerdowy sweter, przytulający kota Mężczyzna z wąsem i w okularach, chłopiec z grzywką i kobieta, każdy z nich trzyma na rękach kota Portret dwójki nagich ludzi, kobiety i mężczyzny, trzymających na kolanach koty portret mężczyzny ubranego w żółty top, trzymający dłońmi dwa koty leżące na stole portret kobiety i mężczyzny, kobieta trzyma kota, w tle surrealistyczne tło Portret mężczyzny w czerwonym swetrze, koszuli i krawacie, trzymający cztery koty Mężczyzna ubrany w czarną skórę z natapirowanymi włosami, trzyma na ręku kota Mężczyzna w koszuli w kratę trzyma na rękach kota Mężczyzna w morskiej bluzie i okularach trzyma na rękach kota Mężczyzna w jeansowej lekko rozpiętej koszuli trzyma na rękach dwa koty Trzy ujęcia mężczyzny, jedno zbliżenie na twarz, jedno jak siedzi, trzecie jak trzyma kota Mężczyzna w swetrze trzyma na rękach kota ubranego w świąteczną czapeczkę

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Julia Gugniewicz

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News