Najciekawsze Concept Cars

autokracja hiro

1. BMW Vision Future Luxury

Kwintesencja luksusu i elegancji. Charakteryzuje się jakością i precyzją w każdym szczególe. Włókno węglowe wykorzystane jest nie tylko w konstrukcji, ale także we wnętrzu. Elementy wykonane z aluminium tworzą kontrast z drewnianymi powierzchniami, które ocieplają środek nowego BMW. Koncept BMW Vision Future Luxury będzie można obejrzeć 14 sierpnia na wystawie przy hotelu The Lodge at Pebble Beach w Kalifornii.

1e

1a

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1c

 2. Aston Martin DP-100 Vision Gran Turismo

Dobra wiadomość jest taka, że tym samochodem będziemy mogli się przejechać, zła – tylko wirtualnie. Nowy koncept Aston’a Martina powstał na potrzeby gry Gran Turismo. Dp-100 jest wynikiem współpracy pomiędzy Sony i Aston Martin specjalnie dla uczczenia 15-lecia Gran Turismo.

2a

2b

2d

2e

 

3. Lexus LF-LC

Ten koncept zyskał sobie grono fanów i póki co jako jedyny z naszej listy ma potwierdzoną  zaplanowaną produkcję. Piękny LF-LC zyskał tyle dobrych recenzji, że przekonał menadżerów nie tylko do produkcji, lecz również do zachowania niemal 100 procentowego podobieństwa do konceptu. Produkcja ma zostać uruchomiona w 2016 roku.

3a

3b

3e

4. NanoFlowcell QUANT e-Sportlimousine

Ten wspaniały projekt auta elektrycznego został przedstawiony przez firmę NanoFlowcell z Lichtensteinu. Może rozwinąć prędkość maksymalną 380 km/h, a do setki rozpędza się w 2,8 sekundy. Co najważniejsze, energia napędzająca auto jest zmagazynowana w dwóch zbiornikach w stanie ciekłym. Prototypy dopuszczone do ruchu mają być gotowe przed końcem tego roku.

4a

4b

4c

4d

 

5. Nissan Concept 2020 Vision

To kolejny projekt, który pojawił się w grze Gran Turismo 6, lecz w odróżnieniu od Aston Martin DP-100 przybrał również realne kształty. W skali 1:1 można było go zobaczyć na Festiwalu Prędkości w Goodwood w Wielkiej Brytanii. Szczęśliwymi „posiadaczami” Nissana mogą być od lipca gracze Gran Turismo 6.

5b

5c

5a

 Tekst | Sandra Miller

Zdjęcia | motorauthority.com

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News