Najciekawsze australijskie blogi męskie

Młody mężczyzna, elegancko ubrany w czarnym samochodzie, wygląda przez otwarte okno

Australia nadal kojarzy się nam przede wszystkim z kangurami, koalami i jeszcze może z Operą w Sydney. Ale to nie wszystko, co ten piękny kraj nam oferuje. Moda męska ma się tutaj co raz lepiej, a męscy blogerzy są pożądani w prawie tym samym stopniu, co kobiece blogerki. Poznajcie tych najlepszych!

Miles Wharton

Młody elegancki mężczyzna, w jasnoniebieskiej koszuli, granatowej marynarce z krawatem i w okularach przeciwsłonecznych

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


www.mensfashionblogger.com

Pierwszy z blogerów nie jest może rodowitym Australijczykiem, ale zdecydowanie już się nim czuje. Miles Wharton urodził się w Wielkiej Brytanii, ale w 2010 roku przeniósł się z chłodnej, wietrznej wyspy właśnie do Australii. Bloga prowadzi od 2013 roku i w tym momencie nie robi już tego sam. Posiada cały zespół redakcyjny, a jego strona, poza eleganckim style, zajmuje się również pielęgnacją, jedzeniem, podróżami czy motoryzacją.

Frank Arthur&Scott Purcell

Dwóch młodych mężczyzn, pokazanych od piersi, jeden w kapeluszu, ubrani elegancko, ale z luzem, zdjęcie jest czarno-białe, między nimi znajduję się logo manofmany

www.manofmany.com

Ten projekt został założony przez dwójkę przyjaciół z Sydney. Blog powstał w 2012 roku i aktualnie jest jednym z najbardziej cenionych portali dla mężczyzn w Australii. Nie traktuje on jednak tylko o modzie, ale też o kulturze, technologii oraz o męskich produktach. Chociaż nie znajdziemy na stronie stylizacji twórców, to zdecydowanie każdy mężczyzna znajdzie tam inspirację do swojego stylu.

Benjamin Galbraith

Dwa zdjęcia mężczyzny, stojący w leśnej scenerii, ubrany cały na czarno

www.kolonelmustard.com

Jak sam o sobie pisze: lubi robić zdjęcia i dzielić się swoimi przemyśleniami związanymi z modą, stylem i życiem. Na jego blogu znajdziemy stylizacje z nutą elegancji, jak i luzu.

Nathan McCallum

Młody mężczyzna w skórzanej kurtce, kapeluszu i okularach

www.bangarangblog.com

Nathan jest nie tylko miłośnikiem mody, ale też muzyki oraz wysiłku fizycznego. Bloger jest zwolennikiem luźnego stylu i stawia na wygodę, ale nie też zapomina o elegancji. Zwraca na siebie uwagę swoim zarostem, który zawsze jest w idealnym stanie. Sporo też podróżuje, zatem na jego blogu będziecie mogli podziwiać piękne zdjęcia widoków nie tylko z Australii.

Gian Reyes

mężczyzna ubrany w fioletowy garnitur w ciemnym eleganckim pomieszczeniu

www.waywardson.com.au

Ostatnim z blogów jest prowadzony przez Giana Reyesa. Autor lubi w modzie łamać zasady, pić dobry alkohol, odnajdywać ukryte miejsca w miastach. Jeśli to was nie zachęciło do odwiedzenia jego bloga, nie wiem co jest w stanie to zrobić drodzy panowie!

tekst | Olga Najdek

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News