Najbardziej przypałowe piosenki lat 90.

Najbardziej przypałowe piosenki lat 90.
https://pl.pinterest.com/pin/mtv-vintage-wallpaper--2814818508802587/

Lata 90. to nie tylko hity, na których emisję z niecierpliwością czekało się słuchając ulubioną stację radiową bądź kanał muzyczny prezentujący teledyski, ale i koszmarne kawałki, przez które przyciszało się radio czy wyłączało się MTV. Pamiętacie je? Zebraliśmy dla Was najbardziej przypałowe piosenki lat 90.

Najbardziej przypałowe piosenki lat 90. – TOP 5

Las Ketchup – Asereje

Zestawienie ‘najbardziej przypałowe piosenki lat 90.’ zaczynamy od utworu Las Ketchup. Nic Ci nie da wypieranie się, my i tak wiemy, że do dzisiaj pamiętasz układ taneczny do tej piosenki. Las Ketchup zostanie z Tobą do końca życia, tak jak to specyficzne wymachiwanie rączkami. Hit szkolnych dyskotek i pierwsza lekcja udawanego hiszpańskiego. Najpiękniejsze wspomnienia!

O-Zone – Dragostea Din Tei

Maryja-hi, Maryja-hu, Maryja-ho, Maryja-haha. Minęło ponad 10 lat, a my nadal nie mamy pojęcia w jakim języku śpiewają chłopaki. Numa-numa jej!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Mr. President – Coco Jambo

Najlepszy antydepresant, jaki kiedykolwiek powstał. Teledysk przenosi nas na rajską plażę, na której kusicielem okazuje się przystojny Afroamerykanin. Tylko właściwie o czym jest ta piosenka?

Aqua – Barbie Girl

Aqua, mamy nadzieję, że zmieniliście dilera! Okropność. Teledysk, muzyka, przekaz. 1/10. Jeden punkt za stworzenie kiczu, którego słuchać będą miliony.

Loona – Bailando

Listę ‘najbardziej przypałowe piosenki lat 90.’ kończymy kawałkiem Loony. Coś cudownego! Z tej piosenki płynie tyle emocji, że nie da się jej skrytykować.

Tekst: Basia Dudek

Zobacz też: Kultowe słodycze z lat 90.

Kultowe słodycze z lat 90.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News