Najbardziej oczekiwany debiut roku! BARANOVSKI zapowiada album „Zbiór”

Mężczyzna w czerwonej koszuli oparty o przyczepę kempingową

Pytania o płytowy debiut BARANOVSKIEGO krążyły już od dawna. Pamiętacie, jak rok temu radiowy eter podbiły single Dym i Luźno?

Zniecierpliwienie oczekiwaniem na informacje o debiutanckim krążku dodatkowo podgrzewały kolejne single – tytułowy Zbiór oraz Czułe miejsce. Teraz nareszcie mamy potwierdzone informacje dotyczące debiutanckiego albumu BARANOVSKIEGO.

Płyta zatytułowana Zbiór będzie zwieńczeniem długoletniej pracy BARANOVSKIEGO nad materiałem idealnym, który w pełnej krasie prezentuje jego umiejętności jako autora piosenek, wokalisty i producenta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


BARANOVSKI sam przyznaje, że choć napisał już mnóstwo piosenek to potrzebował czasu, aby pozbyć się wszelkich kompleksów i zyskać przekonanie co do słuszności obranej drogi. Sukcesy pierwszych singli pomogły mu wzmocnić pewność siebie jako artysty i dopracować ten materiał tak, jak go sobie wymarzył.

Zbiór to 10 przebojowych piosenek zaśpiewanych po polsku, w których zamiłowanie do klasycznego songwritingu zderza się z odpowiednio nowoczesnym brzmieniem. Uniwersalna produkcja nie zakrywa jednak swojskości i lokalnego sznytu, jaki ma w sobie ten album.

Na Zbiorze znajdą się wszystkie dotychczasowe single BARANOVSKIEGO oraz upublicznione wcześniej piosenki Hey i Mamo, acz ta ostatnia nagrana została w zupełnie nowej, bardziej minimalistycznej aranżacji. Za produkcję muzyczną płyty odpowiadają sam BARANOVSKI oraz znany z szeregów grupy XXANAXX Michał Wasilewski alias Atari Wu.

Płyta jest już dostępne w pre-orderze i możecie ją zamówić tutaj.

ZBIÓR Najbardziej oczekiwany debiut roku! BARANOVSKI zapowiada album „Zbiór”

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News