Nagość, masturbacja, orgazmy, czyli seks na Instagramie

Zdjęcie balonów w worku, a obok grafika masturbującej się kobiety

Nagość i orgazmy, czyli: seks bez cenzury. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najbardziej erotycznych kont na Instagramie. Uwaga – lepiej nie oglądaj tego w miejscu publicznym!

Spójrzcie na cipkę jako coś więcej niż tylko metaforę. Nie chodzi tutaj o biologię. Bardziej o specyficzną energię i znalezienie tych sekretnych momentów, w których następuje wielka eksplozja kobiecej mocy. Chodzi raczej o związek z inną kobietą, o dokładne poznanie samego siebie w obcym, czasem nieprzyjaznym krajobrazie, o połączenie identyczności i różnic w sensie czysto estetyczny.

Czytaj również: Zapytaliśmy kilka znanych osób, czym jest dla nich feminizm?

1. @look_at_this_pusssy – zasada tego konta jest prosta: wszystko, co widzicie może być cipką, jeśli spojrzycie na to z odpowiedniej perspektywy.

2. @adultmagazine – znajdziecie tu wszystko, od klasycznych obrazów, po współczesne instalacje, rzeźby i neony. Wszystko z seksem, o seksie i w hołdzie dla seksu.

3. @wankingirl_project – przed Wami francusko-brytyjski projekt, którego zadaniem jest łamanie wszelkiego tabu związane z kobiecą masturbacją #selflove!

https://www.instagram.com/p/9o2gNYg5f9/?taken-by=wankingirl_project

https://www.instagram.com/p/BaQwQQ9js8P/?taken-by=wankingirl_project

https://www.instagram.com/p/BZmTdM4jov5/?taken-by=wankingirl_project

4. @petitesluxures – erotyka nie musi być wulgarna. Na tym koncie znajdziecie delikatne, często jednoliniowe grafiki przedstawiające erotykę w najdelikatniejszym ujęciu.

5. @the.pinklemonade – zbiór wszelkich przedziwnych i pięknych grafik łamiących nie tylko seksualne stereotypy.

Tekst: Magdalena Stasiuk

4/5 - (2 votes)