Nagie zdjęcia kobiet trenujących jogę: nowy trend na Instagramie?

Naga kobieta uprawiająca jogę na tle jasnej ściany

Jeśli lubicie być na bieżąco w trendach, to wiedzcie, że aktualnie prym na Instagramie wiodą zdjęcia kobiet (głównie), uprawiających jogę razem z lajkolubnymi elementów jak zielone rośliny, odpowiednie światło, idealny kadr i… naga pupa.

Wszystko zaczęło się od dziewczyny znanej na Instagramie jako Nude Yoga Girl, która zdobyła już ponad 668k obserwujących.

Swoimi zdjęciami chcę zainspirować ludzi, chcę, żeby zdali sobie sprawę z tego, że każdy z nas jest piękny i ile wspaniałych rzeczy można zrobić ze swoim ciałem. Być może zachęcę tym kogoś do uprawiania jogi, a może zainspiruję kogoś do kroku naprzód w kwestii akceptacji własnego ciała – powiedziała 27-latka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Instagramerka wprowadziła również nowy hasztag #NYGYoga, który zachęca innych użytkowników do wrzucania własnych nagich zdjęć z jogi. Przekonajcie się sami!

Zobacz również: Jak wygląda joga bez retuszu?

Tekst: Klarysa Marczak

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News