Na urodziny DeLite znęca się nad zwierzętami

Główną gwiazdą jednej z ostatnich imprez w DeLite była krowa. Biedna, smutna, przestraszona głośną muzyką i otoczona tłumem ludzi, którzy robili sobie z nią selfie. Oto klub sam zrobił sobie czarny PR. I to w białe łaty.

Wydarzenie “Białe Mleko Czarny Kawior President of De Lite Bday”, które miało miejsce 8 maja, zgromadziło tłumy. Noc miała być niezwykła, pełna inspirujących niespodzianek i kontrastów oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Tak zapewniali właściciele klubu i tak też się stało, gdy poza DJ-ami gości “zabawiała” krowa. Po zdjęciach jednak nie widać, aby ona bawiła się tak dobrze, jak jej nowi (nie)ludzcy przyjaciele.

Impreza, której atrakcją jest znęcanie się nad zwierzętami? Internauci nie pozostawili na właścicielach klubu suchej nitki – komentarze zalały stronę na Facebooku, gdzie właśnie umieszczono wszystkie fotografie z wieczoru. “Takiego prostactwa, pustki w głowie i w sercu dawno nie widziałam. Wstyd mi przed Sobą, że kiedyś u Was byłam. Na pewno tego błędu drugi raz nie popełnię. Ręce opadają” czy “uroczyście oznajmiam, ze moja ani moich znajomych noga już u Was nie stanie – nie wierzę, że można było tak męczyć biedne zwierze dla wątpliwego lansu!” to jedne z lżejszych słów, które padły pod adresem DeLite.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


My łapiemy się za głowę i przecieramy oczy z niedowierzania. Jak ktoś mógł wpaść na taki pomysł? Kto w ogóle do tego dopuścił? Zwierzęta domowe boją się głośnej muzyki, tłumów i ostrych świateł.  A co dopiero krowa, która powinna pasać się na łące, a nie tańczyć techno i pozować z odstawionymi imprezowiczami?

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News