Na ulicach Nowego Jorku pojawiły się worki treningowe, które mają pomóc mieszkańcom uwolnić frustracje

Zółty worek treningowy w przestrzeni publicznej

Życie bywa frustrujące, wszystko to wiemy. A negatywne emocje czasami trudno nam uwalniać bez krzywdzenia osób trzecich. Naprzeciw potrzebom zestresowanego społeczeństwa wyszło pewne studio projektowe.

Instalacja składająca się z kilku worków treningowych przymocowanych do słupów na ulicach Nowego Jorku to część wydarzenia NYCxDESIGN. Jasnożółte worki treningowe to dzieło studia donttakethisthewrongway.

Celem tego wyjątkowego projektu było zachęcenie ludzi do uwalniania swoich frustracji, niezależnie od ich przyczyn, w bezpieczny i nie szkodzący nikomu sposób.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nasza koncepcja bada możliwości w projektowaniu wspólnych przestrzeni dla emocji, z którymi wszyscy się spotykamy. Podróżując z punktu A do punktu B potrafimy mieć do czynienia z dużą liczbą frustracji. To naturalne, jesteśmy ludźmi. Publiczny worek bokserski stanowi punkt wyjścia dla tych emocji i może być sposobem na rozwiązywanie problemów osobistych w przestrzeni miejskiej, bez niszczenia przestrzeni publicznej.

Chcielibyście podobny projekt w Polsce? My zdecydowanie tak!

 Zółty worek treningowy w przestrzeni publicznej dtttww public punching bag designboom 3 Na ulicach Nowego Jorku pojawiły się worki treningowe, które mają pomóc mieszkańcom uwolnić frustracje Zółty worek treningowy w przestrzeni publicznej dtttww public punching bag designboom 1 Na ulicach Nowego Jorku pojawiły się worki treningowe, które mają pomóc mieszkańcom uwolnić frustracje

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News