Na TikToku pojawił się inspirowany koronawirusem taniec, przypominający o myciu rąk

Koronawirus to temat, który od grudnia 2019 nie schodzi z ust ludzi na całym świecie. To także przez niego odwoływany jest szereg wydarzeń sportowych, czy koncertów. Ale to także koronawirus przyczynił się do… nowego trendu na TikToku.

Choreografię do nowego, wiralowego tańca ułożył wietnamski tancerz Quang Dang, a podkładem muzycznym jest utwór z tekstem napisanym przez Khan Huna we współpracy z Wietnamskim Narodowym Instytutem Zdrowia, Pracy i Środowiska.

Piosenka oparta na hicie zatytułowanym Ghen została przerobiona na Ghen Cô Vy, a tekst zawiera porady dotyczące koronawirusa, w tym przestrogę, by brudną ręką nie przecierać oczu ani ust oraz ograniczyć obecność w zatłoczonych miejscach i zachować ostrożność.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

@ifrcTime for the ##handwashingmove ? ? to protect yourself from ##Coronavirus ##covid19 Thanks @im.quangdang! ##savealife

♬ Ghen Cô Vy (Vũ Điệu Rửa Tay) – Khắc Hưng, MIN, ERIK

Choroba COVID-19 rozprzestrzenia się, wpływając na ludzi i działania społeczne. Regularne mycie rąk jest uważane za prostą i skuteczną metodę ochrony społeczności przed chorobami. Aby rozpowszechnić nawyk mycia rąk, aby zapobiec tej chorobie, zapraszam do wzięcia ze mną udziału w #GhenCoVyChallenge – napisał pomysłodawca na swoim Instagramie.

Dołączycie?

https://www.instagram.com/p/B8wTW_BllKj/

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News